+372 501 1998

Müügitingimused

ÜLDTINGIMUSED

1.1 Käesolevad tingimused kehtivad kõikide isikute suhtes, kes kasutavad www.minulooduskosmeetika.ee e-poodi (mis kuulub U.S. Holding OÜ’le), tellivad e-poest kaupu ja teenuseid, sealhulgas sõlmivad e-poest kauba ostmiseks U.S. Holding OÜ’ga (edaspidi Müüja) ostu-müügilepingu.

Tingimuste aktsepteerimisega kinnitab Ostja, et ta on Müügilepingu tingimustega tutvunud, nendega nõus ja täidab neid.

Tellimus jõustub peale maksmist.

1.2. MinuLooduskosmeetika.ee e-pood opereerib online poena, st puudub füüsiline kauplus, mida külastada. Veebipood on avatud 24 tundi.

1.3. E-poe valuuta on EUR.

1.4. Müüja jätab endale õiguse muuta hindasid. Hinnad kehtivad kodulehel alates hinna muutmise hetkest. Kui Ostja on esitanud tellimuse enne Kauba hinna muutumist, rakendub tellimuse hetkel kehtinud hind.

1.4.1 Kui Müüja on teinud e-poes toote hinda puudutava vea, peab Ostja sellest Müüjale teada andma e-maili teel info@minulooduskosmeetika.ee ja olukorda mitte kuritarvitama. Juhul, kui toote hind või kogus on valesti sisestatud, võib Müüja Ostjat selles teavitada ja keelduda edaspidisest ostuprotsessist. Laekunud maksed kantakse Ostjale tagasi.

1.5. Kõik e-poes olevad tooted on saadaval ja mõeldud kasutamiseks täiskasvanutele.

1.6 Iga toote puhul on välja toodud antud toote kirjeldus.

1.7. Enne ostu sooritamist tuleb Ostjal end kurssi viia kasutajatingimustega ning nendega nõustuda.

1.8. Kasutajatingimustega mittenõustumise korral ei ole võimalik Ostjal ostuprotsessi lõpuni viia.

1.9. Süsteem broneerib tellitud toote automaatselt ja toode saadetakse välja niipea, kui võimalik.

KUIDAS OSTA

  1. Valige sobiv toode
  2. Lisage soovitud toode ostukorvi.
  3. Tellimuse vormistamiseks vajutage esmalt ostukorvis lingile "Maksma"
  4. Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete
  5. kohaletoimetamise viis ning makseviis ning vajutage lingile "Esita tellimus".
  6. Valides makseviisiks “Maksekeskus”, saate tasuda mugavalt pangalingi kaudu (Swedbank,
  7. SEB, Swedbank, Luminor, LHV, COOP või VISA ja Master kaartidega.
  8. Valides makseviisiks "Maksa pangaülekandega", saate e-postile arve, mis tuleb tasuda ise.
  9. Tellimust saab esitada ainult nõustudes müügitingimustega.

LIISI JÄRELMAKS 

Maksekeskus kuvab osta kohe maksa hiljem makseviisi siis, kui ostukorvi väärtus on vähemalt 30 eurot.

1. Lisa tooted ostukorvi

2. Makseviisidest vali Liisi järelmaks 

3. Määra lepingu pikkus ja tagasimakse kuupäeva

4. Allkirjasta mugavalt ja turvaliselt ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart ID-ga

Teenusepakkujaks on Holm Bank AS. Iga laen on finatnskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt - tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjatega. 

Holm_Bank_AS_Lepingueelne_teave_Liisi_Järelmaksu_taotlejale_11.2020_EST.pdf (holmbank.ee)

KAUPADE EEST TASUMINE

2.1.    Peale ostu kinnitamist saadab e-pood Ostjale tellimuskinnituse ning arve.

2.2.    Arve tuleb tasuda hiljemalt 7 päeva jooksul. Peale seda tühistame tellimuse.

2.3.    Kõik makstud tooted saadame laost välja hiljemalt 7 tööpäeva jooksul.

2.4.    Kui laost on mõni toode puudu, annab Müüja sellest viivitamatult Ostjale märku.

2.5.    Kõik kohaletoimetamist puudutavad tingimused on välja toodud tingimuste all.

2.6.    Kõik kohaletoimetamist puudutavad kulud katab Ostja.

2.7.    Müüja võtab vastutuse eduka kohaletoimetamise eest.

2.8.    Ostja saab e-mailile kinnituse, kui toode on teele saadetud.

2.9.    Kõik tooted on pakendatud diskreetselt ning pakend ei ole läbi nähtav.

TARNETINGIMUSED

Pärast kauba eest tasumist antakse kaup üle logistikapartnerile. 

Kauba kohaletoimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti piires.

Meie e-poest ostetud tooted jõuavad Teieni 3-5 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest müüja pangaarvele. Soodusmüügi ajal võib pikeneda kuni 10 tööpäevani.

Omniva pakiautomaat 3,30 

SmartPost pakiautomaat 3,30 

 

KVALITEET JA ÕIGUSED

3.1.    Müüja on vastutav e-poe toote informatsiooni ja toodete kvaliteedi eest.

3.2.    Ostjal on õigus esitada kaebus elektrooniliste seadmete kohta ühe aasta jooksul.

3.3.    Müüja ei ole vastutav vigade ja kahjustuste eest, mis on põhjustatud Ostja poolt. Samuti ka toote valesti kasutamise eest.

3.4.    Ostja on kohustatud teatama veast 14 päeva jooksul peale avastamist. Müüjat tuleb veast teavitada e-maili teel info@minulooduskosmeetika.ee

3.5.    Kui toode ei vasta kvaliteedinõuetele või on tootjapoolse veaga, on Ostjal õigus nõuda uut toodet.

3.6.    Defektiga toodete puhul katab kohaletoimetamise kulud Müüja.

3.7.    Ühel korral on ostjal õigus vahetada toodet, mis on originaalkujul ja avamata pakendis. Transpordikulud kannab ostja.

 

TAGANEMISÕIGUS

4.1.    Ostjal on õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul peale toote kättesaamist.

4.2.    Lepingust taganemiseks palume ühendust võtta e-maili teel: info@looduskosmeetika.ee

4.3.    Ostjal on kohustus saata kasutamata toode tagasi ilma pakendit avamata ja originaalkujul. Müüjal on õigus avatud pakendiga toote tagastamisest keelduda.

4.5.    Kui toode on tellitud väljaspool Euroopat, tasub kohaletoimetamiskulud Ostja.

4.6    Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus puudub toodetel, mis satuvad vastuollu Võlaõigusseadusega.

4.7    14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

4.8    Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

4.9    Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus e-mailitsi info@minulooduskosmeetika.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. E-maili tuleb märkida tellimuse number, sinu nimi, tagastatavad tooted ning tagastamise põhjus.

4.10   Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

4.11   Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

4.12   Minu Looduskosmeetikal on õigus keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni Minu Looduskosmeetika on tagastatava Toote tagasi saanud või Ostja on esitanud tõendid, et ta on Toote tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

4.13   Kui tellija poolt tagastatud Toode on kasutatud, siis on Minu Looduskosmeetikal õigus nõuda kahju hüvitamist Toote müügihinna ulatuses. Nimetatud summa arvatakse maha Tellijale tagastatavast summast.

4.14   Kui ostja on sõnaselgelt valinud Minu Looduskosmeetika pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Minu Looduskosmeetika tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

4.15   Minu Looduskosmeetikal on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

4.16   Kliendil on võimalik pöörduda tarbijakaitseameti tarbijakaebuste komisjoni poole, kelle pädevuses on lahendada lepingust tulenevaid vaidlusi kui vaidlusaluse kauba maksumus on üle 20€ (kaebuse läbivaatamine komisjonis tasuta).

Defektiga kaubad

5.1    Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel.
5.2    Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@minulooduskosmeetika.ee või helistada tööpäeviti 10.00-16.00 telefonil +372 501 1998.
5.3    Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
5.4    Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

 

FORCE MAJEURE

6.1.   Kumbki osapool ei võta vastutust vääramatu jõu korral. Force Majeure korral üritab Müüja leida Ostja jaoks parima lahenduse.