+372 501 1998

Kuidas Santaverde tooted võiksid aidata sul saavutada terve ja särav nahk?

Kas oled kunagi mõelnud, kuidas Santaverde tooted võiksid aidata sul saavutada terve ja särav nahk?

Siin on meie kliendite ülevaade sellest, kuidas meie tooted aitasid muuta nende näonahka.

Olen palju aastaid olnud hädas väga kuiva nahaga. Katsetanud väga erinevaid kreeme, ka apteegisarju. Tulemust aga polnud kahjuks saavutanud kuni hetkeni kui avastasin Santaverde. Olen kasutanud Santaverdet nüüdseks umbes 7 kuud ja ei vahetaks seda millegi muu vastu. Nahk on mõnus ja näeb parem välja. Saan kindel olla, et kõik, mis peale määrin on mulle 100% hea. (- Helen P.)

Santaverde extra rich beauty elixir on minu kuiva naha lemmik näoõli kõikidest näoõlidest. Imendub kiiresti, jätab ilusa kuma ning nägu tundub koheselt pehme, mis kestab kogu päeva. Lemmik combo koos Santaverde rich creamiga-eriti talvel! ( -Liisu M.)

Olen juba ammu tahtnud kirjutada, et need tooted, mis ostsin on ülihead. Eriti meeldib mulle näokreem Santaverde cream rich, lõhnavaba. See niisutab päriselt! Fännan, et see on täiesti lõhnatu. Aitäh! ( -Kirsika L.)


Santaverde kätekreem on täiesti lemmik! Tellisin teise veel, et üks oleks tööl olemas, kus pean korduvalt käsi pesema ja desinfitseerima. Ja teine käekotis, et oleks kohe käepärast võtta kui vaja. Imendub ruttu, niisutab väga hästi ja hooldab külmast ning liigsest pesemisest karedaid käsi. koheselt palju pehmem nahk. ( -Triin P. )

Olen avastanud enda jaoks kolm Santaverde kreemi. Silmakreemi, Hydro Repair geeli ja rich näokreemi. Sellest hetkest alates muid kreeme pole kasutanud ja ei tunne vajadust. Mul on väga kuiv nahk ja aastaid olen otsinud kreemi, mis tõeliselt niisutaks ning ei tekitaks paari tunni pärast näol kiskuvat tunnet. Kõige keerulisem on olnud leida kreemi, mis sobiks ka meigi alla ega muudaks meiki näos kuivaks.
------------
Santaverde cream rich sobib selleks ideaalselt. ( - Liisu M.)
Sügisel andis minu näonahk märku, et vajab rohkem niisutust. Hea sõbranna soovitusel proovisin Santaverde hydro repair geeli. Sellest sai minu näohoolduse kindel komponent. See tõesti niisutab, imendub kiiresti ja täielikult ning nahk on elastsem. (-Elina K.)
------------
Santaverde on väga pikalt juba minu lemmik olnud ja Santaverde hydro repair gel on minu lemmik toode. See on minu meelest 24/7 parim toode näole. Ööseks kasutan seda iseseisvalt ja päeval koos mõne teise Santaverde kreemiga. Selle lõhn, struktuur ja järeltunne on minu jaoks lihtsalt võrratud! ( -Helen K.)
Santaverde on muutunud minu nahahoolduse lahutamatuks osaks: õlivaba puhastusgeel, näotoonik, hydro repair ja silmakreem. Nahk tundub värske ja puhas ning niisutatud. Tean, et kasutan looduslikke tooteid ja teen nahale pai. ( -Simone V.)

Olen kasutanud kahte Santaverde kreemi : Cream richi ja Age Protect creami. Mul on üldiselt väga kuiv nahk, just pindkuiv ja eriti sügisel ning talvel olen tihti hädas, sest ükski kreem ei niisuta piisavalt. Need mõlemad kreemid aga on väga hästi mõjunud, nahk tundub igapäevaselt pehme ja niisutatud, ei kisu ega kipita. Samuti imenduvad mõlemad ülihästi ja kiiresti ning lõhn on meeldivalt tagasihoidlik( kusjuures olen kreemilõhnade suhtes väga pirtsakas). Tõesti suurepärased kreemid mõlemad, jätkan kindlasti kasutamist. ( -Mari-Liis. K)