+372 501 1998

Santaverde

Santaverde pakub 100% orgaanilisi ja vegan lahendusi aloe vera baasil. Naturaalsete nahahooldustoodete eesmärk on taastada naha looduslik tasakaal ning toetada seda igapäevaelust taastumisel. Toodete mõju on pikaajaline ning koheselt tajutav. 


Puhas aloe vera mahl on pärit Hispaania sertifitseeritud ja karmide piirangutega kasvandustest ning seda on rikastatud taimsete õlide ja ekstraktidega, et maksimaalselt toetada nahka intensiivsetel perioodidel elus. 

Santaverde valemi põhimõte: vee asemel aloe vera.
Seetõttu asendataksegi vesi, mis on tavaliselt kosmeetikatoodetes põhiliseks koostisosaks, aloe vera mahlaga. Sedasi on Santaverde tooted aktiivsete toimeainetega ja nende kasu nahale on maksimaalne: taastav, niiskust tagav ning nahka siluv, pehmendav ja kaitsev.

Aloe vera efekt nahale

Aloe vera niisutav, taastav ja parandav võime on populaarne olnud meditsiinis juba sajandeid. Aloe vera saladus peitub selle üle kahesajas aines, mille hulgas on ohtralt väärtuslikke vitamiine, mineraale ja aminohappeid, ensüüme ja sahhariide.


Puhas aloe vera mahl toetab intensiivselt naturaalset naharakkude paljunemist ja taastumist, tagades hulganisti toitaineid, et rakud saaksid uueneda. Kõige olulisem aine aloe veras on aloverose. Seda suhkrut, mis seob niiskuse ja aktiivsed toimeained nahaga, esineb ainult aloe liikides.

Santaverde põhilised hooldused:

Puhastamine

Valmista oma nahk ette puhastava seeriaga. Puhastajad on naha vastu õrnad kuid eemaldavad mustuse ja rasu efektiivselt, jättes naha naturaalse happelise tasakaalu paika. Vali õlivaba puhastusgeeli, kreemja puhastusemulsiooni, sügavpuhastaja ja õrna puhastusbalsami vahel:


Õlivaba puhastusgeel
Sobib normaalsele, kombineeritud ja õlisele nahale.


Kreemjas puhastusemulsioon 
Sobib nõudlikumale, kuivale, tundlikule ja normaalsele nahale.


Pure puhastaja 
Sobib tundlikule, normaalsele, kombineeritud ja õlisele nahale.


XINGU age perfect puhastusbalsam (vananemisvastane)
Sobib küpsele nahale, kuivale, tundlikule ja normaalsele nahale.
 

Toniseerimine

Spreita ona näole, kaelale ja dekolteele. Aktiivseid koostisosi täis toniseerija aitab järgmise sammu juures olevate kreemide mõjule kaasa. Vali ergutava, niisutava või matistava toniseerija vahel vastavalt sellele, mida sinu nahk vajab. Vajad vananemisvastast efekti?

Kasuta Age Protect toniseerijat antioksüdantidega või XINGU Age Perfect toniseerijat, milles on kasutatud naha ilu mõjutavaid taimi Brasiilia vihmametsadest.

Näohooldus

Meie paindlik näohooldussüsteem pakub ideaalset kombineeritud hooldust igale nahatüübile. Kõikides sammudes alates puhastamisest, erihooldusest, taastusest kuni niisutamiseni välja, on kasutatud aloe verat.

Meie toniseerijad ei valmista vaid nahka ette järgnevaks hoolduseks, vaid sobivad ka niisutavaks vahelduseks ükskõik millal.

Me pakume samade koostisosadega kreeme kolme erineva lipiidide tasemega: light, medium ja rich. Eriti tundlikele nahatüüpidele on saadaval kreemid ka ilma eeterlike õlideta.

Meie erilise hoolduse tooted toetavad sinu nahka intensiivsetel aegadel. Need kaitsevad välispidiste mõjude eest ja toovad stressis naha tagasi tasakaalu.