+372 501 1998

Santaverde

Santaverde pakub 100% orgaanilisi ja vegan lahendusi aloe vera baasil. Santaverde toodete eesmärk on taastada naha looduslik tasakaal ning toetada seda igapäevaelust taastumisel.

Toodete mõju on pikaajaline ning koheselt tajutav. Kasu nahale on maksimaalne: taastav, niiskust tagav, siluv, pehmendav ja kaitsev.

Kõik sai alguse oma naha kaitsmisest ...

Aastal 1985, kui Santaverde asutaja Sabine Beer ja tema abikaasa Kurt ostsid Andaluusias, Estepona linna lähedale vana talu, oli Sabine esimene kokkupuude aaloega." Minu jaos oli see küllaltki ebameeldiv aeg. Naabrimees küsis minu nahaprobleemi kohta, kusjuures ma ise olin proovinud seda peita paksu meigikihi alla. Ta tõi mulle aaloelehe ja soovitas kanda selle geeljat sisu mitu korda päevas põletikus ja kuivadele kohtadele. Selget paranemist oli märgata juba väga kiiresti." 

Sabine Beer oli hämmingus ja hakkas otsima aaloega kosmeetikat, mis annaks sarnase mõju. Kuigi  ta leidis, ei andnud need tooted mingit mõju. Põhjus selles, et need ei sisaldanud piisavalt palju aaloed (tavaliselt alla 5%) või oli taime kasutatud ületöödeldud kuiva kontsentraadina, mis kaotab aaloe toime.

Siis otsustaski Sabine Beer hakata ise tootma spetsiaalse koostisega aaloekreeme - kuni 90% kreemidest ja geelidest on peamine koostisosa vesi. Santaverde toodetes on vesi asendatud aaloemahlaga. 

"Meie eesmärk on tuua kõigis toodetes esile aaloe täielik mõju."  Sabine Beer, Santaverde looja.

Puhas aloe vera mahl on pärit Hispaania sertifitseeritud ja karmide piirangutega kasvandustest ning seda on rikastatud taimsete õlide ja ekstraktidega, et maksimaalselt toetada nahka intensiivsetel perioodidel elus. 

Santaverde valemi põhimõte: vee asemel aloe vera.
Seetõttu asendataksegi vesi, mis on tavaliselt kosmeetikatoodetes põhiliseks koostisosaks, aloe vera mahlaga. Sedasi on Santaverde tooted aktiivsete toimeainetega ja nende kasu nahale on maksimaalne: taastav, niiskust tagav ning nahka siluv, pehmendav ja kaitsev.

Aloe vera efekt nahale

Aloe vera niisutav, taastav, tervendav ja parandav võime on populaarne olnud meditsiinis juba sajandeid. Aloe vera saladus peitub selle üle kahesajas koostisosas, mille hulgas on ohtralt väärtuslikke vitamiine, mineraale ja aminohappeid, ensüüme ja sahhariide ja mille koosmõju on see, mis annab põletiuvastase, antibakteriaalse, viirusevastase ja antioksüdantse toime ning toetab tervenemist.

Teaduslikult on tõestatud, et looduslikul aaloel on kõige rohkem füüsiisi kasutegureid. See tähendab, et kõik muutused naturaalses aktiivsete koostisosade segus vähendavad selle mõju nahale.

Aaloe kvaliteedikriteeriumid

Aloveroos

Kvaliteetse aaloe toimet saab mõõta aloveroosi sisaldusega. Seda ainulaadset molekuli leidub ainult Aloe Barbadensis Milleri geelis. Mida suurem on aloversoosi osakaal, seda rohkem sisaldab aaloe tugevaid elujõulisi aineid ja seda suurem on selle mõju nahale. Santaverde maheistanduses kasvatatud aaloe sisaldab erakordselt kõrges koguses aloveroosi ( garanteeritud min. kogus 1200 ml/ liitri kohta.)

Kontrollitud orgaaniline viljelus

Tänu orgaanilisele viljelusele on Santaverdes kasvatatud aaloele tagatud selle loomulik aeglane kasvuperiood. Tänu sellele arenevad aastatega taimes kõik väärtuslikud aktiivsed koostisosad. Kui taime kasvu kiirendatakse sünteetiliste väetistega, hakkab see imama suures koguses vett. Kuigi seetõttu on saagi kaal suurem,väheneb olulislt aktiivsete koostisosade kogukaal.

Kliima

Testtoodetes leiti, et Andaluusia aaloe sisaldab eriti suurel hulgal aloveroosi. Taime stimuleerib positiivselt suvise ja talvise temperatuuri vaheldumine. Tänu sellele suudab see säilitada rohkem elujõulisi koostisosasid võrreldes näiteks aaloega, mis on kasvanud troopilise kliimaga riikides.

Käsitsi töötlemine

Aaloe kõvade lehtede sees peituv geel hoiustab taime väärtuslikke toitaineid. Santaverdes kogutakse geeli lehest käsitsi. Kuigi see on väga keeruline protsess, aitab see säilitada värskelt korjatud taime kõik aktiivsed koostisosad. Ainult nii saab tagada,et lehe kasutuskõlbmatust kestast kogutakse vajalikud koostisosad samm-sammulise töötluse kaudu ja et tähtsaid aktiivseid koostisosasid kurnamise käigus ei kahjustata ega lasta täielikult kaotsi.

Puhta aaloemahla kasutamine

Puhta aaloemahla töötlemine kosmeetikatoote valmistamiseks on palju keerulisem ja kallim kui kuivatatud ja veega lahjendatud aaloepulbri kasutamine. Pulbri tootmiseks vajaliku kuivatamise käigus võivad tundlikud koostisosad saada kahjustatud. Aaloe täielik efekt saavutatakse ainult täiesti puhta mahla kasutamisega. 

Mida näitab koostisosade nimekiri ( INCI )

Mida rohkem aktiivseid koostisosasid toode sisaldab, seda kõrgemal see asub rahvusvahelises nomenklatuuris (INCI). Seetõttu on hea aaloesisaldusega kosmeetikatoote tähtsaim kvaliteedinäitaja see, kui Aloe Barbadensise lehest kogutud mahl asub koostisosade nimekirjas esimeste hulgas.

Kui on kasutatud vedelat või kuiva kontsentraati, tuleb nimekirja märkida Aloe Barbadensise lehemahla pulber, Aloe Barbadensise lehemahla kontsentraat või Aloe Barbadensise lehemahla ekstrakt. 

Teine äratuntav kvaliteedinäitaja on orgaaniline viljelus, mida tavaliselt märgitakse tärni ja märkega * kontrollitud orgaanilisest kasvatusest, kui toode sisaldab orgaanilislt kasvatatud koostisosasid. See kehtib muidugi juhul, kui tootja on kõik korrektselt ja ksmeetikatööstuse nõuete järgi kirja pannud. Kahjuks leidub turul ka tooteid, mille puhul neid nõudeid ei järgita. 

Santaverde looduskosmeetikas on Aloe Barbadensise lehe mahl ( viitega orgaanilisele kasvatusele ) koostisosade nimekirjas esimene, sest Santaverde asendab kosmeetikatoodetes tavaliselt kasutusel oleva vee puhta aaloemahlaga, mille on ise kasvatanud ja töödelnud. 

Santaverde nahahooldusrutiin

Santaverde orgaanilise nahahoolduse puhul ei usu me rangetesse nahahoolduse ettekirjutustesse. Meie aaloe vera kosmeetika ja lihtsate soovitustega soovime toetada oma kliente, et nad tunneksid end oma nahas täiesti mugavalt.

Meie nahahoolduse põhimõte põhineb neljal nahahoolduse etapil, mis võimaldavad tänu paljudele võimalikele kombinatsioonidele igaühele koostada õige nahahoolduse rutiini nende konkreetsete nahavajaduste ja naha tunnete jaoks.

Neli nahahoolduse etappi:


1). Iga näohoolduse rutiini alus on põhjalik puhastamine, et vabastada nahk mustusest ja surnud naharakkudest ning valmistada see ette järgnevaks nahahoolduseks.


2). Puhastatud nahk toniseeritakse ühega meie viiest näotoonikust, mis niisutab ja aitab kaasa edasisele nahahooldusele.


3). Seejärel kantakse peale põhihooldus, et hoida nahk ilusalt elastne. Kui hooldus kantakse endiselt toonikust niiskele nahale, jaotub niiskus ideaalselt ja imendub kiiresti.


4)Sõltuvalt individuaalsetest nahavajadustest ja naha seisundist võib erihooldust kasutada täiendava nahahooldusetapina.

Santaverde nahahooldusrutiin

Kõik Santaverde'i põhi- ja erihooldustooted võib vastavalt naha vajadusele omavahel segada või kanda üksteise järel.

Nn kihilisuse meetodil on oluline jälgida järgmist järjestust: kerged niisutavad tooted nagu geelid või seerumid kantakse peale puhastamist ja tooniku kasutamist ning enne kreemi. Toitvad erihooldustooted nagu õlid kantakse peale kreemi.

Santaverde põhilised hooldused:

Puhastamine

Valmista oma nahk ette puhastava seeriaga. Puhastajad on naha vastu õrnad kuid eemaldavad mustuse ja rasu efektiivselt, jättes naha naturaalse happelise tasakaalu paika. Vali õlivaba puhastusgeeli, kreemja puhastusemulsiooni, sügavpuhastaja ja õrna puhastusbalsami vahel:


Õlivaba puhastusgeel
Sobib normaalsele, kombineeritud ja õlisele nahale.


Kreemjas puhastusemulsioon 
Sobib nõudlikumale, kuivale, tundlikule ja normaalsele nahale.


Pure puhastaja 
Sobib tundlikule, normaalsele, kombineeritud ja õlisele nahale.


XINGU age perfect puhastusbalsam (vananemisvastane)
Sobib küpsele nahale, kuivale, tundlikule ja normaalsele nahale.
 

Toniseerimine

Spreita ona näole, kaelale ja dekolteele. Aktiivseid koostisosi täis toniseerija aitab järgmise sammu juures olevate kreemide mõjule kaasa. Vali ergutava, niisutava või matistava toniseerija vahel vastavalt sellele, mida sinu nahk vajab. Vajad vananemisvastast efekti?

Kasuta Age Protect toniseerijat antioksüdantidega või XINGU Age Perfect toniseerijat, milles on kasutatud naha ilu mõjutavaid taimi Brasiilia vihmametsadest.

Näohooldus

Meie paindlik näohooldussüsteem pakub ideaalset kombineeritud hooldust igale nahatüübile. Kõikides sammudes alates puhastamisest, erihooldusest, taastusest kuni niisutamiseni välja, on kasutatud aloe verat.

Meie toniseerijad ei valmista vaid nahka ette järgnevaks hoolduseks, vaid sobivad ka niisutavaks vahelduseks ükskõik millal.

Me pakume samade koostisosadega kreeme kolme erineva lipiidide tasemega: light, medium ja rich. Eriti tundlikele nahatüüpidele on saadaval kreemid ka ilma eeterlike õlideta.

Erihooldus

Meie erihoolduse tooted toetavad sinu nahka intensiivsetel aegadel. Need kaitsevad välispidiste mõjude eest ja toovad stressis naha tagasi tasakaalu.

Kui nahk vajab kevadel kergemat hooldust ja eelkõige niisutust, võib niisutava seerumi või geeli lisamine, näiteks Hydro repair geeli näol, teha näokreemi veidi kergemaks.

Kui aga nahk näitab kuivi ja karedaid piirkondi, võib veidi rikkalikum nahahooldus aidata. Mõne tilga lipiide sisaldava näoõli, nagu näiteks Extra rich beauty elixir, lisamine tavalisele näokreemile muudab selle rikkalikuks ja taaselustavaks nahahoolduse turgutajaks.

Pinguldavad kollageenitilgad (lõhnatud) saab segada igasse nahahoolduskreemi ja pakkuda nahale kollageeni stimuleerivaid toimeaineid.

Kreemi segatuna tugevdavad probiootilised tilgad (lõhnatud) mikrofloorat ja nahabarjääri.

Bakuchiol tilgad (lõhnatud) taimepõhise retinooli alternatiiviga bakuchiol toetab põhihooldust uuendava, pinguldava, antioksüdantse ja põletikuvastase toimega.

Hyaluron Duo treatment (lõhnatu) hüaluroonhappe kahetoimeline hoodus on efektiivne ampullravi, mis jätab naha märgatavalt värskeks, niisutatuks ja siledaks. 

Age Protect Intensive treatment  vananemisvastane kontsentreeritud hoodus tugevdab naha kaitsebarjääri ja tuhmstab pigmendilaike ning on ideaalne hooldus päikeserohke puhkuse järel või aastaajavahetuse ajal.